Повербанк PRO-PD100W QC/3.0 USB Type-C 100W (30000 mAh) power bank
  • Немає в наявності
  • Код: ПPRO-PD100W
Менеджер (Владислав)
Менеджер (Владислав)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
LED дисплей покаже вам, скільки заряду залишилося в акумуляторі.
  • максимальна потужність: 100 Вт;
  • обладнаний 4 роз'ємами: 2 USB, 2 Type C;
  • підтримує швидке заряджання;
  • заряджає 3 пристрої одночасно;
  • обладнаний дисплеєм, що показує рівень заряду;
  • виготовлений з алюмінію та пластику;
  • має 9 рівнів захисту.
  • Вход Type-C1: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-5A (100W MAX)
  • Вход Type-C2: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3A (60W MAX)
  • Вихід USB1: 5V-4.5A, 9V-2A, 12V-1.88A (22.5W MAX)
  • Вихід USB2: 5V-4.5A, 9V-2A, 12V-1.88A (22.5W MAX)
  • Вихід Type-C: Type-C: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-5A (100W MAX)
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPRO
Країна виробникКитай
ТипPower bank
Ємність акумулятору30000 мА/год
Тип акумулятораLi-Ion
Зарядка батареїВід USB
Вихідна напруга20 В
Вхідна напруга20 В
Вихідний струм3250 мА
Матеріал корпусуАлюміній
Колір корпусуЧорний
СтанНовий
КолірЧорний
Кількість пристроїв, що заряджаються4
Максимальна потужність W100
Габаритні розміри
Довжина210 мм
Ширина60 мм
Висота180 мм