Повербанк PRO-PD65W QC/3.0 USB Type-C 65 W (20000 mAh) power bank
  • Немає в наявності
  • Код: ПPRO-PD65W 78574
Менеджер (Владислав)
Менеджер (Владислав)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
  • Швидке заряджання.
  • Елегантний дизайн.
  • Безпека.
  • Можливості заряджання
  • LED дисплей
  • Захисні властивості
Характеристики:
  • максимальна потужність: 65 Вт;
  • обладнаний 4 роз'ємами: 2 USB, 2 Type C;
  • підтримує швидке заряджання;
  • заряджає 3 пристрої одночасно;
  • обладнаний дисплеєм, що показує рівень заряду;
  • виготовлений з алюмінію та пластику;
  • має 9 рівнів захисту.
  • Вхід Type-C1: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A (65W MAX)
  • Вхід Type-C2: 5V-4,5A, 9V-2A, 12V-1,67A (22.5W MAX)
  • Вихід USB1: 5V-4,5A, 9V-2A, 12V-1,67A(22.5W MAX)
  • Вихід USB2: 5V-4,5A, 9V-2A, 12V-1,67A(22.5W MAX)
  • Вихід Type-C: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A (65W MAX)
Комплектація
  • 1 x Power Bank 65 W 20000 mAh PRO-PD65W QC/3.0 USB Type-C
  • 1 x Type-C Кабель
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPRO
Країна виробникКитай
ТипУніверсальна батарея
Ємність акумулятору20000 мА/год
Тип акумулятораLi-Ion
Вихідна напруга20 В
Вхідна напруга20 В
Вихідний струм3250 мА